Kasko Sigortası

Kasko Sigortası
Hemen Teklif Al

Bazı Şirketlerde Özel İndirim Sağlanmaktadır.

Yukarıda yer alan bilgileri 3. şahıslarla paylaşmadan, şahsınıza özel indirim ve teklif bilgilerini görüntüleyebilmek için talep etmekteyiz. T.C. kimlik numaranızı almadan tarafınıza teklif yönlendiremiyoruz.

Güvenlik Kodu

Kasko Sigortası

kasko-sigortasi.jpg

Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortasının aksine üçüncü kişilerin değil kendi aracınızı güvence altına almasını sağlar.  Aracın yanması, çalınması, kaza anında hasar görmesi gibi durumlarda eğer kaskonuz varsa sigorta kapsamında alacağınız tazminat ödemesiyle zarara uğramaktan kurtulmuş olursunuz.

 

Eskişehir kasko şirketleri arasında yer alan Ramazan Yücel Sigorta, aracınız ve karşı karşıya kalabileceği tüm riskleri göz önünde bulundurarak ek teminatlarla da destekleyip ortaya geniş kapsamlı bir kasko sigortası çıkarır. Kişiye özel sigorta danışmanınız tarafından çıkarılan kasko seçeneklerini birlikte inceleyerek sizin için en uygun sigortayı seçmeniz sağlanır.

 

Ramazan Yücel Sigorta tarafından sunulan avantajlı kasko seçeneklerini incelemek, sizin için en iyi fiyatlı en doğru kasko seçimini yapmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ramazan Yücel Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Caddesi. No:17/A Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0532 226 86 27

Tel:  0222 220 64 09 | 0222 221 21 23