Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Hemen Teklif Al

Yukarıda yer alan bilgileri 3. şahıslarla paylaşmadan, şahsınıza özel indirim ve teklif bilgilerini görüntüleyebilmek için talep etmekteyiz. T.C. kimlik numaranızı almadan tarafınıza teklif yönlendiremiyoruz.

Güvenlik Kodu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

tamamlayici-saglik-sigortasi.jpg

Tamamlayıcı sağlık sigortası,  SGK kapsamını aşan ve girmeyen sağlık hizmetlerinden yararlanırken yüksek ücretler ödemenizin önüne geçecek tamamlayıcı nitelikte bir sigortadır. Yani SGK’lısınız ancak özel bir hastanede muayene olup yüksek ödemelerle karşılaşmaktan korkuyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortası Ramazan Yücel Sigorta’da sizin için hazır.

 

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sizi özel sağlık sigortasına kıyasla daha uygun bir ödeme ile yüksek kalite sağlık hizmetleriyle buluşturur. Tamamlayıcı sağlık sigortasında Yatarak veya yatarak ve ayakta durumları için teminat alabilirsiniz.  Tamamlayıcı sağlık sigortanız olduğunda yıl içerisinde 9 veya 10 kez muayene olabilmeniz, rutin kontrolleriniz ve testlerinizin sigortanız kapsamında gerçekleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz.  Eskişehir sigortacılar arasında tüm işlerinin takipçisi olarak, herkese özel, kapsamlı sigortanın bulunabilmesini sağlayan Ramazan Yücel Sigorta sizin için en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Ramazan Yücel Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Caddesi. No:17/A Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0532 226 86 27

Tel:  0222 220 64 09 | 0222 221 21 23